Nyitó rendezvényünk

Nyitó rendezvényünk október 2-án került megrendezésre és azt a célt szolgálta, hogy leendő fő támogatóink számára bemutassuk alapítványunkat, terveinket és céljainkat.

Egy állófogadás keretén belül tettük mindezt, ahol már az említetteken kívül ismertettük az alapítvány létrejöttének körülményeit, 5 éves céljainkat és ezen a könnyed eseményen tájékoztattuk minden fontos információról a résztvevőket, valamint hivatalosan is megnyitottuk és elindítottuk az AdOM Alapítványt a nyilvánosság előtt is.

Rendezvényünknek hatalmas szerepe van az elkövetkező évekre tekintve, hiszen minden év ugyanazon napján újra és újra szeretnék az eseményt megtartani, hogy fő támogatóinkat vendégül láthassuk és személyesen összefoglalhassuk az elmúlt év sikereit, tapasztalatait és a jövőbeni terveinket.