Évértékelő 2022

Második rendezvényünk szeptember 30-án került megrendezésre, ahol  bemutattuk következő évünk célját (Egyedülálló, nehéz sorsú szülők támogatása.) és összegeztük az előző évünket.

Először szervezetünk megálmodója Fojta Piroska összegezte az elmúlt év tapasztalatait. Majd Hargitainé Csendes Mónika, az alapítvány alelnöke foglalta össze első évünk egyik nagy projektjét, a nyári táborokat. Készültünk egy kis videóval a jelenlévő támogatóinknak, amely az elmúlt év projektjeit tartalmazta. (Megtekinthető Facebook és Instagram oldalainkon.) A videó után Pongrácz Henrietta, alapítványunk egyik szerves tagja mondta el következő évünk célját és terveit. Végezetül dr. Erdélyi Zsolt az alapítvány elnöke, köszöntötte a megjelenteket és ismertette a további évek elképzeléseit. Tettük mindezt egy állófogadás keretén belül.

Rendezvényünket minden évben szeretnék megtartani, hogy fő támogatóinknak személyesen is összefoglalhassuk az elmúlt év projektjeit és a jövőbeni célokat.